Epic Dreams to polska marka odzieżowa, która ceni indywidualizm
Z tego snu nie zechcesz się wybudzić.

Pewnej nocy śniło mi się, że rozpycham się łokciami, tacy sami ludzie wszędzie, a ja inny. Zalewała mnie masa klonów. Chciałem się przedrzeć, ale ginąłem w tłumie. To było bolesne dla kogoś, kto bardzo ceni sobie indywidualność. Postanowiłem stworzyć swój własny sen, zbuntować się, rozgonić tłum i rozpętać wojnę utartym schematom. Być głosem tych, którzy nie boją się pokazać swój styl, daleki od tego, który proponują wielkie domy mody czy wydawnictwa związane z przemysłem odzieżowym. I tak powstało Epic Dreams – ciekawa propozycja wśród polskich marek streetwearowych. Ci, którzy ją poznali mówią o niej: świeża, bezkompromisowa, odważna.

Polskie koszulki Epic Dreams to wyraz buntu, ale i potrzeba prawdziwego komfortu. Modne koszulki Epic Dreams są wygodne, trwałe i stylowe. Łączą w sobie dawkę luzu, komfortu, pewności siebie z wysublimowaniem. W odzieży Premium czujesz, że jesteś sobą, że dobitnie komunikujesz otoczeniu swoją filozofię życia, a przy tym masz pewność najwyższej jakości.

Modne ciuchy Epic Dreams wyróżnia:

– Polska jakość (szyte w łódzkiej szwalni, nadruk wykonany w krakowskiej drukarni).

– Najlepszy materiał (100-procentowa bawełna o gramaturze 180 g/m2).

– Świetna trwałość nadruku (idealny po wielu praniach).

– Estetyka wykonania na najwyższym poziomie („żywe” kolory, oryginalny nadruk wyrażający osobowość, dodatkowe zdobienia).

– Rękaw z logo, wzmacniająca taśma na karku z wyszywanym logo, materiał w kratkę pod napotnikiem.

– Prawdziwy komfort noszenia (przyjemna bawełna, lekki nadruk miły w dotyku).

Poznaj modne koszulki Epic Dreams zobacz wszystkie

  • Bezpieczne
    zakupy SSL
  • Polski
    produkt
  • Darmowa
    dostawa